Ogłoszenie

Linki reklamowe na naszej stronie są umieszczane niezależnie od administratora forum. Prowadzą do stron zewnętrznych i czasem dotyczą hacków. Nie muszę chyba przypominać czego porządne forum porządnej Gildii nie toleruje :>

#1 2010-07-10 15:26:26

Ghost

Ledwo co się zjawił

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 3
Punktów :   

Moja propozycja walki podczas wojen xD

Elo nupki xD

Po wczorajszej wojnie z proradom pomyślałem sobie iż mamy niezłą ekipe hihi pokazaliśmy że też potrafimy
Ale pomyślałem że można poprawić naszą skuteczność podczas wojen tylko trzeba mieć odpowiednio przygotowany plan działania.
Piszę ten post ponieważ posiadam dosyć dobre doświadczenie jeśli chodzi o metina
A teraz podam propozycje walki podczas wojen:

1.Nini i Awi jako że jesteście daggerki i to najlepsze z gildi(jest jeszcze fubu ale on rzadko jest na wojnach),musicie zawsze atakować sury bm i to razem do pomocy wam przyda sie Soul ponieważ posiada on duży atak z broni a sura ma malo deffence a z jego rozproszeniem jak zadziala ochronka sury ded
2.Ja i Come jako że bm i to jedyni w gildi(hehe ja lepszy do niego xD)zawsze atakujemy z dystansu na wykończenie nie podchodzimy za blisko wrogów bo taki woj z 70+lvl nas ded My będziemy zajmować sie wojami mentalami oraz body 50lvl+ tacy woje mają słabą obrone magiczną a atak też nie ze wielki więc jakby co krzywdy nam nie zrobią oraz będziemy pomagać reszcie z dystansu
3.A teraz odnośnie mentali mamy ich w gildi nawet sporo więc mentale moji drodzy waszymi przeciwnikami są body 70lvl+ uważam iż wasze silne wytrzyma ataki bodych co prawda wasz atak jest słaby ale my z come będziemy wam pomagać
4.No i body hmm duży atak mało deffa uważam że body powinni zająć sie surami bm z dużym atakiem poradzą sobie z surami
5.Jeżeli mamy przeciwników ninje i sury wp więc tak ninja z ninja jest bez sensu niech body i mentale biją ninje a sury wp ninje i body
6.Nasz kochany buff Maciej:) twoja rola polega na dodawaniu nam mocy psychicznej i duchowej oraz zagrzewaniu nas do walki xD Wierze że dasz rade to zrobić.No i musisz uważać na wrogów gdy ci będą na ciebie polować hehe

to tyle co do mojej propozycji wiecie możecie uznać to za głupote ale wojna nie polega na samym machaniu mieczem gdzie sie da xD tu trzeba machać z głową
Jeżeli uznacie ten plan za pomocny to byloby fajnie jak nie to cóź będziemy walczyc jak zawsze
I pamiętajcie jak bijemy to jednością a nie 1 na 1 bo wtedy nie mamy szans "w kupie siła" hihi xD


PAMIĘTAJCIE JEŻELI KTOŚ NIE CZUJE SIĘ NA SIŁACH DO WALKI NIECH MI TO POWIE JA POSTARAM SIE NASTAWIC TĄ OSOBE PSYCHICZNIE HIHI xD

Ostatnio edytowany przez Ghost (2010-07-12 23:02:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkrabarbar.pun.pl www.nexusdbclan.pun.pl www.grafikaap.pun.pl www.czatpsotnik.pun.pl www.miasteczko-minecraft.pun.pl